Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama
Kurumsal Kiralama

Kurumsal
Kiralama

Büyük şirketlerde büyük değişim: Ortak çalışma alanı!

Dünyanın birçok iş merkezinde ortak çalışma alanları hızla artmaya başladı. Artık yalnızca küçük şirketler değil; IBM, Microsoft, Verizon, Starbucks, Facebook, Bank of Amerika gibi dünya devleri de ortak çalışma alanlarını tercih ediyor. Çünkü ortak çalışma alanlarında, farklı sektörler, farklı akıllar, farklı bakış açıları bir arada.

Birbirinden bağımsız profesyonellerin oluşturduğu bu atmosfer, yeni fikirleri de beraberinde getiriyor. Burada herkes birbirine ilham oluyor. Aslında her sektör, bir diğerinin gelişimine yardımcı oluyor. Bu kadar çok girişimcinin bir arada olduğu bir ortamda, başarma hırsı ve motivasyon hep yüksek oluyor. Ortamın motivasyonu, her bir bireyi etkisi altına alıyor, böylece üretkenlik artıyor. Öte yandan, ortak çalışma alanları büyük ofisin tüm sıkıcı detaylarını sizin için hallediyor. Üstelik maliyetinizi de hızla düşürüyor. Kira, teknolojik altı yapı, dekorasyon gibi yatırımları yapmaktan kurtuluyorsunuz. Yani, şirketinizin verimliliğini artırırken, maliyetinizi de hızla düşürüyorsunuz.  

Günümüzde mesai şekilleri değişti.

Pandeminin etkileri sonucunda uzaktan çalışmanın bir rüya olmadığı ortaya çıktı. Şirketler daha ziyade hibrit çalışma sistemine yöneldiler. Artık daha esnek, daha özgür bir sistem içindeyiz. Uzaktan çalışmanın çok daha verimli olduğunu düşünen birçok şirket var. Eğer siz de bu görüşteyseniz, ofis yönetimi ve emlak dünyasında geniş deneyime sahip Bizworld’e gelin, birlikte yeni ofisinizi size uygun şekilde tasarlayalım.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN.

Siz toplantıdayken, biz yeni ofisinizi bulur, dekore ederiz.

Şirketiniz için yeni bir mekana geçmek, taze bir başlangıç yapmak isterseniz, sizin için Bizwork danışmanlık hizmetimiz var. Uzman ekibimizle ihtiyacınızı anlar, en kısa sürede doğru lokasyonu bulur, mekan seçeneklerini sunar, hatta isterseniz iç mimarlarımızla mekan tasarımınızı gerçekleştirir ve şirketinizi yeni adresinize yerleştiririz.

Ofis Dekorasyonu